تور پلنگ دره

تور پلنگ دره (رودخانه نوردی) از کرج

کرج گشت با ۲۵ سال سابقه ، دارای ایزوی مشتری مداری همراه سفرهای شماست

تور پلنگ دره از کرج

تور پلنگ دره از کرج

تور یک روزه ، تاریخ حرکت ۱۸ مرداد ماه

حرکت از تهران ۴:۳۰ صبح                                                           حرکت از کرج ۵:۱۵ صبح

اتوبوس VIP 44 نفره
هزینه سفر : ۱۱۵/۰۰۰ تومان

ملزومات سفر برای تور پلنگ دره از کرج

آب معدنی

غذای سبک و آماده

کفش سبک و راحت برای پیاده روی

کوله سبک برای حمل بار

کلاه برای حفاظت پوست از آفتاب

چراغ قوه

جعبۀ کمک های اولیه

فراموش نکنید که سفر یک روزه به پلنگ دره تفرج و گشت و گذار در دل جنگل و طبیعت است پس باید نکات ایمنی طبیعت گردی را رعایت کرد.

چنانچه تا کنون به این منطقه سفر نکرده اید و یا تجربۀ طبیعت گردی ندارید، سعی کنید که از مسیر اصلی خارج نشوید و ترجیحا گروهی سفر کنید.

فراموش نکنید که محیط زیست امانتی در دستان ماست پس از آزردن آن بپرهیزید و جز ردپای خود چیزی در طبیعت باقی نگذارید .

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۰۲۳۳۰۸۰۰۷

۰۹۰۲۳۳۱۸۰۰۷

۰۲۶۳۳۳۰۸۰۰۰-۷

داخلی ۱۰۲ و ۱۰۳

پلنگ دره

جنگل و آبشار بی مشابه پلنگ دره بسیار جذاب و جالب هست و سالانه میلیون‌ها نفر ایرانی و خارجی به این جاذبه بسیار جالب سفر می کنند . آبشار پلنگ دره واقع در شیرگاه مازندران یکی از زیباترین و جذاب ترین مسیر های طبیعت گردی استان مازندران هست. از شهر زیبای شیرگاه و از پاسگاه نگهبانی منابع طبیعی حدود ۱۳ کیلومتر جاده خاکی کهبا خودرو حدود یک ساعتی طول میکشد را باید طی کرد تا به این مکان خوشگل و بکر رسید ضروری به یاد هست که جنگل های ابتدایی مسیر بسیار خوشگل و رویایی می باشند. در مسیر آبشار پلنگ دره که در شمال شرقی شهر شیرگاه قرار دارد شاهد یک رودخانه ای زلال و خوشگل با آبشار ۸ متری و ریزش آب به حوضچه سنگی خواهید بود. چشمه‌های متعدد و رودخانه‌ای خوشگل و تمیز با عمق کم نیز یکی دیگر از زیبایی‌های جنگل پلنگ دره جز جنگل های بکر و دست نخورده به شمار می رود. این جنگل‌ها جانور درنده خو و خطرناک ندارند. بنابر این می توانید مطمئن باشید خطری شما را تهدید نمی کند. در این مسیر خاکی و جنگلی حتی میتوانید دوچرخه سواری کنید. زیرا مسیر جنگل پلنگ دره شیب تند و نفس‌گیر ندارد. از ابتدای جاده اصلی تا خود آبشار پلنگ دره بیش از ۱۳ کیلومتر راه نیست. آبشار پلنگ دره که در شمال شرقی شهر شیرگاه قرار دارد در هر حالات آب و هوایی می‌توان این مسیر را رفت و پیاده روی اجباری ندارد، با هر سن و سالی «خرد سال و افراد مسن» می توانید همسفر شوید. شایان یاد هست جهت رفتن به آبشار پلنگ دره و حوضچه سنگی، باید یک‌ بار از عرض رودخانه «۱۵ متری» به عمق نیم متری عبور کنید از این رو دمپایی و لباس مناسب به همراه داشته باشید. توصیه میشود جعبه کمک های نخست چراغ قوه و باس و کفش مناسب به همراه داشته باشید .