تور هوایی کیش از کرج با کرج گشت

تور هوایی کیش از کرج با کرج گشت

 کرج گشت تنها چارتر کننده پرواز کرج به کیش و کیش به کرج در استان البرز

جزیره کیش

 

جزیره ی زیبای کیش یکی از بهترین مناطق گردشگری جنوب کشورمان است که در استان هرمزگان و از توابع بندر لنگه می باشد و به دلیل وجود موقعیت ساحلی که دارد مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

این جزیره ی پر طرفدار هرساله میزبان میلیون ها گردشگر است و حضور گردشگران کیش باعث شده که این جزیره از زیرساخت های مناسب گردشگری بهره مند باشد و موفق ترین جزیره گردش پذیر ایران محسوب شود.کیش را می توان یکی از زیباترین جزایر این منطقه نامید که یکی از قطب های گردشگری ایران به شمار می آید.

درباره کیش

با توجه به روانه شدن بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال به جزیره توریستی و پر طرفدار کیش، این جزیره به عنوان یکی از مهمترین مقاصد توریست پذیر داخلی و خارجی به شمار می آید که در جنوب کشورمان قرار دارد.

جمعیت این جزیره طبق آمار و سرشماری که در سال ۹۰ صورت گرفته حدود ۲۴۸۱۹ نفر می باشد و به طور میانگین سالانه یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر از این جزیره بازدید می کنند. چهار منطقه ساحلی بسیار معروف و زیبا در کیش وجود دارد که در سفر به کیش نباید از حضور در آن غافل شد.

پارک ساحلی سیمرغ، پارک ساحلی میرمهنا، پارک ساحلی مرد ساحلی و پارک ساحلی مرجان که هر کدام جاذبه های تفریحی مخصوص به خود را دارند. نظیر بازی های آبی و جت اسکی سواری و…

کیش همچنین تعداد زیادی مراکز خرید دارد که هر کدام طیف وسیع از کالا ها و برند ها را پوشش می دهد.

 

پرواز رفت و برگشت

اقامت در هتل ۳ ستاره

صبحانه + استقبال فرودگاهی

با قیمت استثنایی ۷۵۰ هزار تومان

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر

۰۹۰۲۳۳۰۸۰۰۷ – ۰۲۶۳۳۳۰۸۰۰۰ داخلی ۲