تور مشهد

تور مشهد به صورت هوایی، زمینی با قطار و ترکیبی

کرج گشت با ۲۵ سال سابقه ، دارای ایزوی مشتری مداری همراه سفرهای شماست

حرم امام رضا(ع)
مجموعه مذهبی امام رضا فضای بسیار بزرگی است که از آرامگاه امام رضا (ع) ، مسجد گوهرشاد ، موزه ، چندین رواق برای برگزاری نماز جماعت و برخی سازه‌های دیگر با معماری اسلامی تشکیل شده است.
زیباترین و شکیل ترین هنرهای ایرانی مانند آینه‌ کاری، مقرنس بندی و کاشی‌ کاری برای تزئین این مجموعه به کار گرفته شده است. این مجموعه از نظر وسعت، بزرگترین مسجد جهان می باشد.
ییلاق طرقبه و شاندیز از زیباترین دهکده‌های مشهد هستند که در محدوده ‌ای ییلاقی و خوش آب و هوا، خاطره‌ای دلنشین‌ تر از سفر به مشهد برای گردشگران ایجاد می کنند. همچنین پارک طبیعی هفت حوض، کوهستانی با حوضچه‌های طبیعی است که زائران و گردشگران زیادی را به شوق دیدن هفت آبگیری که حاصل فرسایش آبی در بدنه سنگی صخره‌ها هستند، به خود جذب می‌کند. برای افرادی که عاشق ورزش‌های آبی هستند، شاید مجموعه پارک آبی مشهد پیشنهادی جذاب باشد و دوستداران خرید و پاساژگردی در قدم زدن در مجتمع‌های تجاری زیست خاور و الماس شرق و همچنین بازار سنتی رضا به وجد خواهند آمد.

تور مشهد ، با نازلترین قیمت در کرج گشت

شهر مشهد مقدس به دلیل قرار گرفتن حرم رضوی از محبوب ترین مقاصد گردشگری کشورمان می باشد. این شهر دومین کلانشهر ایران است و سالانه بیش از ۳۰ میلیون زائر از اقصی نقاط ایران و جهان را پذیرا می باشد. از زیارت امام مهربانی ها گرفته تا رستوران گردی و دیگر تفریحاتی مانند بازدید از باغ پرندگان، پارک آبی و خرید در بازار رضا و سایر مراکز خرید این شهر همه و همه باعث شده تا گردشگران در این شهر اوقات خوب و خوشی را سپری کنند.

 

شرکت کرج گشت در راستای خدمات رسانی با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ، مجری تورهای

مشهد رفت و برگشت هوایی

تور های مشهد رفت و برگشت با قطار از کرج 

همچنین تور ترکیبی رفت هوایی و برگشت زمینی با قطار 

و یا رفت با قطار از کرج و برگشت هوایی

می باشد.

رفت هوایی و برگشت با قطار

تور ۲ شب و ۳ روزه مشهد

نیمه اول خرداد ماه

اقامت به همراه صبحانه ، نهار ، شام

شروع قیمت از:۶۲۰/۰۰۰ تومان

رفت و برگشت با قطار از کرج

تور ۲ شب و ۳ روزه مشهد

نیمه اول خرداد ماه

اقامت به همراه صبحانه ، نهار ، شام

شروع قیمت از:۴۲۰/۰۰۰ تومان

رفت و برگشت هوایی

تور ۲ شب و ۳ روزه مشهد

نیمه اول خرداد ماه

اقامت به همراه صبحانه ، نهار ، شام

شروع قیمت از:۷۲۵/۰۰۰ تومان

شماره های تماس

۰۲۶۳۳۳۰۸۰۰۰

۰۹۰۲۳۳۰۸۰۰۶

۰۹۰۲۳۳۰۸۰۰۷

مشهد

مشهد پایتخت مذهبی ایران است و بعد از پایتخت دومین شهر بزرگ ایران عزیزمان می باشد. به برکت وجود امام رضا(ع) – هشتمین امام شیعیان – در نقش مذهبی هویت منحصر به فردی یافته است و از پرشورترین وزیباترین نواحی گردشگری مذهبی ایران به شمار می‌آید. گردشگری مشهد به وجود پربرکت امام رضا (ع) مدیون است .

طرح جامع شهر مشهد در سال ۱۳۵۲ خورشیدی. توس، در دل خود شهرهایی داشته، که نوغان و طابران از آبادترین آنها بوده و آورده‌اند که این دو شهر هزار قریه و آبادی را در بر می‌گرفته‌است…. در طول تاریخ، گاه نوغان اعتبار افزونتری می‌یافته و زمانی طابران رونق بیشتری داشته‌است. جایی که اکنون به نام شهر توس معروف است و آرامگاه فردوسی، حماسه سرای نامدار ایران در آن قرار دارد، تنها بخشی از توس قدیم، یعنی همان طابران است، که بقایای ارگ و باروی نیمه ویرانی که مردم آن را قصر مامون می‌خوانند و بنای بزرگی که به بقعه هارونیه مشهور شده‌است، در آن پیداست. این محل، در حال حاضر حدود بیست کیلومتری شمال غربی شهر مشهد است.

دیگر شهر بزرگ و نامدار توس، نوغان بوده که اینک در دل شهر مشهد قرار دارد. یکی از آبادی‌های پیرامون نوغان، روستایی به نام سناباد بوده که آب و هوایی خوش و مطبوع، کشتزارهایی پربار، قنات‌هایی سرشار و بوستانهایی شاداب و سرسبز داشته‌است. در بهار سال ۱۹۳ ه-ق هنگامی که هارون جهت سرکوب شورشی در سمرقند به نوغان رسید مریض و سپس فوت نمود وی وصیت نموده بود پس از مرگ او را در باغ مجاور محل اقامتش دفن نمایند. علی ابن موسی الرضا پس از یک سال ماندن در مرو رهسپار بغداد شد، وقتی به روستای نوغان رسید به خانه امیر سناباد وارد و در آن جا مسموم و در سال ۲۰۲ یا ۲۰۳ ه-ق پس از سه روز درگذشت و پیکرش در باغ حمید بن قحطبه در ۱٫۵ کیلومتری روستای سناباد مدفون شد، از همان زمان این نقطه به نام مشهد الرضا و بعد به اختصار مشهد نام گرفت.